فوم بتن پوکه معدنی تبریز

ارتباط مستقیم با مدیر بازاریابی و فروش فوم بتن بیسان : 09125474919

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال

بافتی می باشد از سنگ های بالایی که بصورت شکر می باشد،که دارای پارامترهای عالی و قابل توجهی از نظر تجاری ،استخراج و غیره می باشد.از انعطاف زیای برخوردارندو در زمان استخراج به آسانی منفجر می شوند. رنگ های متدوال و موجود آن معمولا خردل و گاهی خاکستری تا قهوه ای هم دیده می شود. 

 بافت گلاسیال 

بافت گلاسیال معمولا به رنگ خاکستری می باشد و گاهی نیز به رنگ خاکستری تیره یافت می شود. نام این سنگ در لغت پرلیت به مروارید نیز اطلاق می شود. پرلیت شیشه ای در گنبدها و در زیر پرلیت های با بافت گرانولر قرار دارد، وجود ابسیدین در پرلیت ها، بطور طبیعی مختص به پرلیت های دارای بافت شیشه ای است که بگونه «بدام افتاده» در آنها یافت می شود .حلقه های هم شکل حول محور هرگر هک ابسیدین، شاید بتواند حوزه تناوبی میدان عملکرد نیروهای حاصل از افزایش حجم را تا مرکز کنونی پرلیت-ابسیدین بازگو کند. به سوی مرکز، مقادیر ابسیدین در پرلیت شیشه ای رو به افزایش می گذارد. به همین سان، یافته ها در ذخایر پرلیت، یک مرکز فلسیتی یا ریولیتی، برش جریانی و مواد و ساختمان های دیگر را که با روان های ولکانیکی و گنبدها ارتباط دارند، نشان می دهد. فزون بر ابسیدین که ممکن است در آن انکلوزیون تریدیمیت نیز تشخیص داده شود، بیشتر اجسام انبساط ناپذیری چون کواترز، فلدسپات، بیوتیت، منیتیت و دیگر کانی های فرعی ،ممکن است در پرلیت یافت شوند. بررسی های میکروسکوپی از دانه های پرلیت منبسط شده، ساختمانی درونی را، در پیکر خانه سلولی و بطور کامل تغییرپذیر، آشکار می کند که خود بستگی به خاستگاه اصلی پرلیت دارد(بیلی و کیدی، 1962). پرلیت های سخت بعنوان ماسه همراه با گچ و بتون مناسب اند ،پرلیت نرم که برای این کاربردها مناسب نیست، آسیاب خواهد شد و بصورت آماده برای تهیه کمک صافی استفاده میشود.

پوکه معدنی تبریز    پوکه معدنی   فوم بتن بیسان  فوم بتن ارزان   فوم بتن  پوکه معدنی مرغوب

 

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال

فوم بتن برای عملیات پمپاژ از دو روش که یک روش آن تحت فشار و منوپمپ و تاثیر نحوه ی پمپاژ بر کیفیت فوم بتن خروجی در ارتفاع موردنظر می باشد.
 فوم بتن مقدار تحمل فشار مربوط به پمپاژ تا ارتفای بالای بیست متر، باعث ملحق شدن حباب های درون فوم بتن، و اضافه شدن میزان فوم استفاده شده نسبت به میزان فوم بتن تولید شده برای ارتفاع کمتر می باشد.

به بررسی روش های مختلف پمپاژ می پردازیم. در روش اول ،زمانی که عملیات ساخت فوم بتن به پایان رسید درب میکسر را می بندند و باد پرفشار به مرور وارد میکسر شده و باز شدن دریچه تخلیه باعث خروج فوم بتن از میکسر میگردد

 برای پمپاژ فوم بتن در ارتفاع های بیشتر باید فشار باد را افزایش داد.از مزایای قابل توجه این روش کاهش هزینه به دلیل حذف منو پمپ می باشد. ولی در دراز مدت به علت استهلاک وارده به ماشین ، باید کنترل های بیشتری برای حفظ سلامت ماشین بر روی آن صورت پذیرد.

روش دیگر پمپاژ فوم بتن توسط منوپمپ می باشد که به تشریح تاثیر نحوه ی پمپاژ بر کیفیت فوم بتن می پردازیم.در این روش قلطیدن قطعه مارپیچ فولادی آبکاری شده ( به نام روتور ) ، داخل قطعه لاستیکی ( به نام استاتور ) ، سبب پمپاژ فوم بتن می گردد . در این روش قدرت و سرعت پمپاژ به کمک کاهش و افزایش دور الکتروموتور به راحتی قابل انجام می باشد و این روش به دلیل استهلاک پایین از بهترین روش های پمپاژ فوم بتن در دنیا می باشد .

تاثیر نحوه ی پمپاژ بر کیفیت فوم بتن :در هر دو روش پمپاژ بتن فوم در طول مسیر خرطومی تا مقصد فوم عمل آوری شده در فوم بتن مانند داخل میکسر مخلوط می گردد ، لذا تاثیر نحوه ی پمپاژ بر کیفیت فوم بتن در هر دو روش تقریبا یکسان می باشد . لازم به ذکر است کیفیت فوم مصرفی و مدت زمان میکس از عوامل مهمتر بر کیفیت فوم بتن خروجی در ارتفاع نهایی می باشند .

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال

فوم بتن

قدرت و دوام فوم بتن بستگی به اجزای تشکیل دهنده فوم بتن دارد ، به عنوان مثال فوم بتن ساخته شده با شن و ماسه قوی تر است و چگالی آن بالاتر از بتنی است که با بتن و فوم ساخته شده است. فوم بتن از وزن سبکی برخوردار است به طوری که ایده آل برای پروژه های کاربردی می باشد. فوم بتن حاوی هیچ گونه مواد سمی نمی باشد و از مصالح ساختمانی سازگار با محیط زیست است. 

فوم بتن بیسان   فوم بتن ارزان  فوم بتن در تهران  فوم بتن بیسان  گروه ساختمانی بیسان

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال

تولید فوم بتن  از ترکیبات آب ، سیمان و فوم عمل آوری شده می باشد ،که نظارتها و کنترل های کیفی اولیه باید بر کیفیت این سه عامل باشد . سیمان مرغوب فابریک کارخانه های سیمان معمولا سیمانی مناسب برای تولید بتن فوم  برای تولید فوم بتن می باشد. خاطرنشان می سازد که سیمان هایی که بصورت فله و یا در کارگاه های مصالح فروشی که به روش دستی بسته بندی میشود به خاطر احتمال وجود ناخالصی مانند ماسه بادی ، خاک که تاثیر نامطلوبی بر کیفیت بتن سبک خواهد،گذاشت عامل مهم دوم خلوص آب مورد استفاده در ساخت بتن فوم می 

فوم بتن

 باشد. استفاده از آب چاه و یا هر منبع آب ناخالص ممکن است به علت ایجاد تداخل شیمیایی با فوم های شیمیایی و فوم های پروتئینه مورد استفاده در بتن فوم تاثیرات نامطلوبی بر کیفیت بتن فوم نهایی خواهد گذاشت . لذا توصیه میشود حتی الامکان از آب خالص برای تولید بتن سبک استفاده گردد . در آینده سعی می کنم عوامل مربوط به ماشین آلات . نحوه ی ساخت ، شرایط جوی و … را در کیفیت بتن سبک تشریح نمایم.

فوم بتن   فوم بتن بیسان  فوم بتن ارزان  فوم بتن در تهران

مقایسه هزینه اجرای کف سازی به روش سنتی با روش نوین

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال

مقایسه هزینه های اجرای کف سازی به روش سنتی با روش نوین که همان فوم بتن نامیده می شود .در این مقایسه هزینه 10 متر مربع در نظر گرفته شده است.(قیمتها بصورت حدودی در نظر گرفته شده است و متغیر می باشد.)

برای انجام کفسازی در 10 متر مربع، به حدود کمتر از یک متر مکعب پوکه مورد نیاز می باشد. قیمت هر متر مکعب پوکه مخلوط درحدود 34000 تومان می باشد.پس

30000 = 0.9 * 34000 

بر روی پوکه ،ملاتی از شن، ماسه و سیمان، ریخته و سپس ماله کشی می شود. شن و ماسه مورد نیاز جهت 10 مترمربع، در حدود 0.3 متر مکعب برآورد می گردد. پس

1500 = 0.3 * 5000 
برای تولید ملات مورد نظر معمولاً به حداقل یک کیسه سیمان نیاز است. با فرض میانگین قیمت هر کیسه سیمان معادل 6000 تومان  جهت حمل پوکه، سیمان و شن و ماسه مورد نیاز به

طبقات، بطور متوسط 5000 تومان دستمزد پرداخت می گردد. (هزینه حمل به طبقات مختلف، متفاوت بوده و این رقم بطور میانگین، محاسبه گردیده است) 

برای ماهیچه کشی روی لوله ها نیز، برای هر 10 متر مربع بطور متوسط 500 تومان هزینه در بر خواهد داشت. (در اینجا از سیمان مصرف شده جهت ماهیچه کشی، صرف نظر می کنیم) 
عملیات اجرای کف سازی بوسیله ی پوکه که شامل پخش پوکه بر روی سطح ، پخش ملات ماسه و سیمان، بر روی پوکه، و ماله کشی ملات می باشد، بطور متوسط برای هر 10 متر مربع، 20000 تومان می باشد.پس بطور کل به این مبلغ می رسیم: 
                                                                                                                  تومان  63000 = (6000+30000+1500) + (5000+500+20000)

کف سازی با روش بتن سبک

جهت کف سازی 10 متر مربع، با فرض ضخامت متوسط 10 سانتیمتر، به یک مترمکعب فوم بتن، نیاز است. جهت تولید هر مترمکعب فوم بتن، بطور متوسط 5 کیسه سیمان مصرف می شود. (درصورت استفاده از فوم مرغوب، مصرف سیمان، به 4 کیسه نیز قابل تعدیل است) با فرض قیمت فوق برای هر کیسه سیمان، خواهیم داشت : 30000 = 5 * 6000 
دستمزد اجرای فوم بتن، بسته به شرایط مختلف، مانند مساحت پروژه، محل پروژه، فصل کاری و ... متفاوت است. دراینجا متوسط دستمزد اجرای هر متر مکعب، 18000 تومان فرض می شود. 
با توجه به اینکه هزینه سایر مواد مورد نیاز جهت تولید فوم بتن (کارگر، فوم و ...) بعهده مجری فوم بتن است، بنابراین عملیات کف سازی با استفاده از فوم بتن، هزینه ی دیگری دربر نخواهد داشت. پس در مجموع خواهیم داشت : تومان 48000 = (30000) + (18000) 
بسادگی می توان دید: 63000 = 48000 + 31% 
یعنی کف سازی با روش پوکه، درحدود 30 درصد، گرانتر از کف سازی با فوم بتن می باشد. پس هزینه انجام کف سازی با استفاده از فوم بتن (با صرف نظر از مزایای فراوان این روش) از لحاظ اقتصادی نیز کمتر از روش پوکه ریزی می باشد.

فوم بتن  فوم بتن بیسان  فوم بتن ارزان  فوم بتن در تهران  

فوم بتن

پوکه معدنی تبریز

طراحی سایت ارزان

آموزش آشپزی

ثبت شرکت

ثبت برند